| Amy a întrebat:

cand eram mica priveam niste desene(cred ca erau coreene sau japoneze) pe TVR1, erau difuzate pe la pranz, cu niste fete(cred ca 5, 6) care aveau puteri si atunci cand se transformau le arata pe fiecare in parte. erau superbe cu parul foarte lung. imi puteti spune cum se numesc si daca le pot vedea online pe undeva? va multumesc. dau funda.

Răspuns Câştigător
| catalina_8997 a răspuns:

Te poti uita pe yotube la episoade si se numesc Sailor Moon.

2 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Sailor Moon :X
si mie imi placeau toate desenele care erau pe TVR 1.cu ele am copilarit happy:Songoku,ciocanitoarea woody, sailor moon, mickey mouse:d

| prettygirl0016 a răspuns:

Nu e vorba cumva de W.i.t.c.h?