| dan1998 a întrebat:

Buna,care este cel mai bun film horror pe care l-ati vazut? Dar comedie?

14 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu stiu daca e cel mai bun film horror, dar cu siguranta m-a impresionat:
http://www.youtube.com/watch?v=TXXRS3Kghh4
Macar are o poveste. E cu actorul din Harry Potter.

Case 39 - l-am vazut mai demult dar mi-a placut. Nu il consider film horror dar e interesant de vazut. - http://www.youtube.com/watch?v=WsYrH79lhnA

The orphan (desi probabil l-ai vazut deja) - http://www.youtube.com/watch?v=WgxVIB2WuHU

Comedie...nu stiu. Nu ma prea uit.

| Konata a răspuns:

Buna!
Cel mai bune filme horror au fost ''The Ring'' si ''Scary Movie. Cele mai bune filme de comedie au fost ''Inca un film cu adolscenti?'' si ''The Mask''.

O zi buna!

| Pricked a răspuns:

Horror- The Others

Comedie- Liar, liar.

| geop a răspuns:

Horror - seria Halloween
Comedie - ceva românesc - Tusea şi junghiul

| Dariusuu a răspuns:

Drag me to hell.

Si comedie cred ca - Fosta mea super sotie.

O zi placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror: Freddy vs. Jason
Comedie: Hotel Transylvania.

| HellGirl666 a răspuns:

Comedie de groază. ( toate părțile )

| HεεЌεЯε a răspuns:

De comedie stiu un serial: Doi barbati si umatate(in fiecare zi la ProTV luni-joi)la ora 23:00 si sunt 2 episaode pe zi, si ca horror este Scary Movie 2, Casa celor 13 fantome,fata in pazzaluti(face of puzzle)este vorba despre o femeie care devine o fantoma pe zi ce trece, si cand se uita in oglinda intr-o zi se vede fara ochi, si tot felul de intamplari de groaza, Teroarea Zombie(comedie-horror), omul invizibil 2(e mai mult actiune), Paranormal activity 2, Bestia Perfecta...cam atata stiu dar pentru mai multe filme horror uitete la cinemaxx, e un site cu filme de toate genurile online.

| ツツツ a răspuns:

Horror : frozen, wrong turn ( toate partile ), tamara, the final.
comedie: ted

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Cele mai bune filme horror a fost:cele 13 fantome, casa de ceara si scary movie.
iar cele mai bune filme de comedie sunt:ora de varf, spionul din vecini, un gigolo de 2 bani...

| DolceKiss a răspuns:

Buna.Film horror:Autopsia2 si comedie :OMul care a inventat minciuna

| AdyYingYang a răspuns:

Comedie:You don't mess with the zohan
Ace Ventura:pet detective
Ace Ventura:when nature calls

| krisztinapisi a răspuns:

Horrortonguearanormal activity 3
Comedie:Ora de varf 3

| vasyle90 a răspuns:

Din ce imi amintesc comedie:Ora de varf 3, horror:Bloody mary.