| BlackEdy a întrebat:

Care e cel mai bun film horror/comedie pe care l-ati vazut? funda +vot.

5 răspunsuri:
| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

La filme horror am mai multe preferate cum ar fi: The children, Dincolo de ziduri, Orphan, Constantine, Evadare din morti, iar la comedie: Ala micu`, Norbit, Vacanta lui Mr. Bean si Big Momma`s House. Cam la astea m`am uitat in ultima vreme, sper sa iti placawinking

| IIII a răspuns:

Pai un film horror care mi-a placut mult a fost Mirrors(1, 2 si 3)...Ai putea sa-l incerci tongue

| ionutzz01 a răspuns:

Incearca Stan Helsing ii ok big grin

| ciolpi a răspuns:

Horror sunt mai multe the grude si the ring
comedie nu stiu ce sa zic....Mr.Bean holiday sau The Mask sau cel mai bun dupa parerea mea e Lauren and Hardy(Stan si Bran)

| AnnaBabby a răspuns:

Amitvylle este horrortongue