| C94 a întrebat:

Caut o melodie din filmul "Pacala se intoarce" (2006) si nu pot sa o gasesc.Este melodia de la minutul 32:14 din filmuletul de la urmatorul link : http://www.youtube.com/watch?v=0YLIrAJ2mmI&feature=relmf u. Am gasit o varianta de la Butterflies in my Stomach, dar nu este chiar ceea ce vreau. Daca stiti cumva cum se numeste si/sau cine o canta, va rog sa ma ajutati.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Aminik a răspuns:

Nu merge sa deschid! Spune ca videoclipul a fost scos. Da alt site si îți zic ce melodie este!