| nicoleta121 a întrebat:

Buna. Caut și eu nu film. Este despre o fata care este învățată de un băiat cum sa flirtere cu un prieten din copilărie. Iar la sfârșit știu că ajunge împreună cu băiatul care o învață. Daca mă poate ajuta cineva că găsesc acel film va rog. Va mulțumes.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce-i acel cuvant: "flirtere"?

| Standt a răspuns (pentru Violleta2022):

A gresit doar o litera.

| PuscasuEmanuel a răspuns:

Salut! Filmul pe care îl descrii pare a fi "To All the Boys I've Loved Before" (2018), în care o fată este învățată de un băiat cum să flirteze pentru a-și aborda un prieten din copilărie. La final, personajele principale ajung împreună. Poate acesta să fie filmul căutat?