| Anime2005 a întrebat:

Caut site-uri de seriale / filme coreene, japoneze sau chinezesti cu subtitrare in romana
De la un timp mi s-a pus pata sa ma uit la seriale sau filme gen Dr.cutie (care se petrece in trecut sau cele cu demoni)
Imi puteti da niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Descarca viki. Găsești seriale asiatice(coreene, chinezești, japoneze, etc) cu subtitrări. Aplicația este gratis.Sunt și pe Netflix o grămadă de seriale dar poate nu ai abonament. Dacă dorești sa vezi o drama o poți cauta pe google și(mai ales dacă este populara) o vei găsi cu tot cu subtitrări.

1 răspuns:
| TAMARA2007 a răspuns:

Animekage