| Bogdanys a întrebat:

Caut un film de mult timp și nu îl găsesc nicăieri. O să vi-l povestesc puțin. Deci filmul începea cu un cuplu care mergea cu mașina undeva pe un drum care inițial avea serpentine și deodată a apărut o mașină pe contrasens. Prietenul fetei a evitat accidentul, a oprit pe partea opusă și i-a adresat injurii străinului din mașina cealaltă, care nu a vrut să-și arate fața, doar îi privea prin oglinda retrovizoare. Apoi fata i-a zis să se potolească și au plecat mai departe. Drumul a continuar printr-un deșert și la un moment dat fata a vrut să meargă la o toaletă și au oprit după ceva timp la un fel de cabană sau ceva de genul. Când a ieșit de acolo observat că mașina era goală, nici urmă de soțul ei. Apoi a apărut mașina străinului care intrase pe contrasens mai devreme și ea a fugit înapoi înăuntru pentru că și-a dat seama că el îi răpise soțul. După ce s-a ascuns, respectivul a stat o perioadă și a dat târcoale cabanei, apoi a plecat, moment în care ea a ieșit din ascunzătoare și a găsit o fată care și ea pățise la rândul ei aceeași întâmplare și avea un număr inscripționat pe piele cu fier încins. Tipa i-a zis să meargă în căutarea soțului ei, pentru că ea nu a reușit să-l găsească. După o altă vizită a străinului în cabană, fata a reușit să scape. Apoi a ajuns într-un oraș unde a căutat un loc în care să doarmă și a nimerit la niște bătrânei care i-au dat să mănânce. Înainte să doarmă, a observat că mai era o cameră de unde se auzea un televizor și se vedeau lumini. A crezut că acolo e soțul ei și a dat buzna și a găsit un handicapat imobilizat în scaun cu rotile care se uita la un televizor stricat. Bătrânii au venit să vadă ce se întâmplă și au strigat la ea că vrea să le ia fiul și că vrea să îl omoare și au dat-p afară din casă... De aici nu mai știu ce s-a întâmplat pentru că am fost nevoită să plec undeva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.rest stop 2006, are și partea a II

2 răspunsuri:
| costelus323 a răspuns:

Up,vreau sa aflu si eu.