| Teo_7336 a întrebat:

Ce credeti despre serialul Burlacita?

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterDeea a răspuns:

Parerea mea sincera este ca emisiunea este draguta. insa parerea proasta vine de la Bianca. O fi ea frumoasa insa e siliconata si de plastic. Toata lumea cred ca o stie a emisiunea " Din dragoste " in ce hal putea sa arate, ce dinti avea si ce alunite scarboase pe fata. Toate fetele au complexe cand le vad pe astea la televizor cu stratul de 5 cm de fond de ten si rimel cu tubul. Insa daca le vezi demachiate fugi...Cat despre emisiune am mai zis. este ok insa sa fim seriosi. care se potrivesete cu ea in afara de Adrian care este singurul apropiat de varsta ei si care e dispus (exact cum a zis el oh go on) sa aiba grija de ea pentru ca se comporta ca un copil. In orice caz emisiunea " Burlacita" nici nu se compara cu " Burlacul". Parerea mea!happy

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| κλάους a răspuns:

O prostie...la fel si Burlacul. Nu au ce face si vor si ei emisiuni pentru a isi gasi jumatatea.Mai ales Burlacita! Cred ca aia are n motive pentru care sa fie "Burlaca".

| HurremSultan a răspuns:

Mie mi se pare o panarama de emisiune. Serios. La fel ca si "Burlacul" si cam tot ce se mai da pe Antena 1. E doar o emisiune de "divertisment" pentru cei care nu au alta activitate decat sa urmareasca o poveste care oricum nu e adevarata. Adica, serios acum, chiar crezi ca o sa ramana cu vreunul din baietii aceia? Daca o cucereste, o cucereste pentru 3, 4 zile. Si probabil ca acei concurentii s-au inscris numai ca sa mai apara si ei pe la Tv, pentru bani sau ca sa se culce cu frumusetea de Bianca. Eu cred ca ar trebui sa mai lasam Tv-ul sau daca tot consumam curentul electric cu el, macar sa vedem ceva care ne ajuta.

| 4Life a răspuns:

Ii ceva in stilu Tila Tequila
funda?

| CautNume a răspuns:

Ideea de baza de la care a pornit emisiunea e misto dar restul. oricum pun pariu ca e copiata din alte tari (daca ar exista alte "personaje" (in Romania cred ca e cam regizata)ar merge dar asa...)

| rclau14 a răspuns:

Serial care nu-si avea rostu, poate la OTV sau 10TV dar nici acolo nu cred... rolul principal il are o pitipoanca alias blonda lui Bote. Pe langa ea sed niste cocalari care pur si simplu nu au ce sa caute in televiziune, necunoscatori nici macar ai limbii romane, nu inspira nimic acest serial, n-ai ce sa inveti din el, da niste exemple tinerilor total opuse celor care ar trebui redate in mod normal. aaaa era sa uit, acolo isi mai face aparitia si un papagal care nu-i vad rolul in emisiune( Bote). Cam atat am avut de spus happy

| theprettyreckeless a răspuns:

Regizare. Totul e pentru audienta si sa o mai vedem pe Bianca la tv.straight face

| Inna11 a răspuns:

E cam naspa. deoarece pe Bianca nu o suporthee hee

| adinutza_3126 a răspuns:

E super tare am urmarit toate episoadele si imi place multtt bianaka e super draguta si concurentii la fel e super tare serialul ( funda laughing?)

| Luis_2754 a răspuns:

Eu cred ca e bine ca a facut aceasta emisiune astfel fetela sau barbati isi pot gasi jumatatea! Tu ce crezi?