| Teo_7336 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Burlacita?

Răspuns Câştigător
| KONSTANTIN a răspuns:

O pierdere de timp isi bate joc bianca si botezatu de baietii aceea si chestia cu ultimul ramas va fi prietenul burlacitei ii o facaturawinking

12 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Frumos serial.

| Joe003able a răspuns:

E superb! Ma uit in fiecare saptamna si inmi place mult! Dar mai mult imi place de Bianca:*:X:Xlaughing! A da si ma bucur ca a fost eliminat Andrei Praz sau cum il cheama! Dea bea astept sa ma uit in seara asta!:X:X:X

| swag a răspuns:

Mie mi se parea mai interesant burlacul. burlacita asta bianca doar se joaca cu aia, da doar n-ar vrea sa aiba o relatie cu nici unu din ei, se vede.

| sairunfhrx a răspuns:

E suuuperlove struck il ador

am vazut toate episoadele

si burlacita e drooling

| QuizMaster a răspuns:

Frumos si interesant + ca burlacita e foarte frumpasa si sexy.pacat ca toti baietii sunt mai scunzi decat ea sad

| Priss99 a răspuns:

Imi plk!

| rlr09 a răspuns:

laughing cica seriallllllllllllllll

| vladimirovici a răspuns:

E o minciuna de prostit barbatii

| Danynataras a răspuns:

20 si ceva de popandai sau cati sunt ei acolo care umbla dupa ruginita aia laughing Si pun pariu ca dupa ce se termina emisiunea mnuh se mai aude de relatia aia laughing asa urmaream o emisiune in Italia ca mnuh aveam ce face ceva de genu Tilla Tequila si aia laughing tot ruginitalaughing

| Andreea0103 a răspuns:

Mi se pare un serial f interesantwinking...si frumoshappy mie imi place:d

| daria145 a răspuns:

E dragut dar nu mai uit f. desbig grinbig grin

| andreea_2317 a răspuns:

Da anha