| Georgianaax a întrebat:

Ce film imi recomandati pentru o duminica seara in familie? funda. :*

19 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai: The curious case of benjamin button, sweet november, yes man, love story, jhonny Q, forest gump. happy

| Georgianaax explică:

Nu il gasesc, nu e bun numele?

| valentingb a răspuns:

Without a paddle, e perfect pentru toata familia. Si eu te :*

| Damasc a răspuns:

The Magic of Belle Isle 2012 este perfect pentru ceea ce cauti!

| loveyouschatz a răspuns:

The notebook

| LeMousiqe a răspuns:

Singur acasa care vrei toate sunt frumoase si interesante.Si poate mai invata si parintii ceva din viata. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| michelia a răspuns:

Family Stone
sau
Surviving Christmas

Amindoua sint filme cu/pentru intreaga familie.

| DeidaraXR1 a răspuns:

What happen in vegas

| supremxxxoxo a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/the-others-ceilalti-2517/
Un film extraordinar
Vezi ca a inceput azi la ora 19 pe tv1000 Este super

| Georgianaax explică (pentru supremxxxoxo):

Am cautat tv1000 la tv o gramada si nu am gasit. imi pare foarte rau sad

| iSimo a răspuns:

Un film uimitor este "Remember me " pe care ti-l si recomand de altfel, in orice caz : "The sign ", '"Minte-ma frumos", "Dear John " sper ca ti-am fost de ajutor. funda?

| RuxMorgenstern a răspuns:

Pai... Merlin sau Stardust sunt super

| AlleAlexandraAlexutza21 a răspuns:

Buna! Eu te-as sfatui sa te uiti cu familia ta la Ursuletul Ted, este destul de tare filmul happy

| IoanaIvi a răspuns:

King Kong sau Hachiko.

| NOBody3872 a răspuns:

Marley & Me, ti-l recomand cu placere.e foarte bun si e de familie.

| ShapeshifterYT a răspuns:

King Kong

| Domnicu_Alina_1976 a răspuns:

Home Alone este cel mai potrivit.

| Georgianaax explică (pentru Domnicu_Alina_1976):

Asta e vazut de toate familiile...

| Addiquez0r a răspuns:

Politist cu reactie intarziata, prima parte.