| RiriK a întrebat:

Ce filme gen "Tres metros sobre el cielo " stiti?

Răspuns Câştigător
| perciu52 a răspuns:

Eu iti recomand : " A walk to remember " (dragoste si drama)
"Twilight" (partea 2 e o prostie, dar sunt mai multe)
"Kiht" ( multa drama )
"Princes Diaries"- ** jurnalul unei printese** ( partea 1 are si multa comedie, partea 2 e geniala )
" Cinderela Story " - cu Selena Gomez ( un film de nota 10, musical,. Putina drama,. Comedie,. Dragoste si e cu adolescenti :*** cel mai tare film )
" LOL" - cu Mylei Cyrus ( super tare, nota 10,,, ... Drama - dragoste adolescenti )
Sau iti recomand un serial "Vampire Diaries" ( 10 ++++++++ ***** ) sau poti cauta pe cinemagia.ro filma cu Selena Gomez fiindca sunt super tari... Sau cu Mylei Cyrus ( cum ar fi "The last song", e uimitor, minunat, mitific! ) Sper ca te-am ajutat si sa-ti placa fimele! :* :# Vizionare placuta! :* happy

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Poţi încerca: Siempre A Mi Lado
Cartas A Julieta
Los Juegos Del Hambre
Todos Los Días De Mi Vida
Amanecer
El Grito
Saga Crepusculo

| DolceChrs a răspuns:

E genial filmul. vezi că are și partea a 2-a ( tengo ___ de ti - am uitat cum se numește x-xhee hee )

| RiriK explică (pentru DolceChrs):

Am vazut si partea a 2-a Tengo ganas de ti big grin

| VladHelp a răspuns:

A walk to remember.