| Alexandrinapop a întrebat:

ce filme noi (2011-2010, gen: dragoste, romance, comedie) cunoasteti?
Dau si funda pentru cele mai interesante!

4 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Beastly - romance (mie mi-a placut f mult ), zoo keeper (comedie), monte carlo (comdie ), horrible bosses (comedie). Vizionare placuta!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Pai a i8nceput acum de curand pariu cu viata-pro tv, in fiecare luni, ora 20:30
narcisa iubiri nelegiuite-mie nu imi place,dar totusi iti zic de el.
inima nu respecta reguli-film turcesc, in fiecare luni pe kanal d, de la ora 20:00(eu una il iubesc)
ca si comedie uita-te si uh la emisunile astea... faci fata faci bani...
poti sa cauti pe net epuisoadele din mostenirea daca nu laivazut ca iti faci cont si ti le da pe toate.winkingala a fost tare amuzant
eu zic ca te-am ajutat. daca mai imi vne cv in minte, iti spun, oke? pap!

| AdYtZu2 a răspuns:

BUNA.
1.the hangover 1, 2 [comedie]2009 si 2011 15+
2. date movie[comedie]2006 15+
3.final destination1-5[triler]2001-2011 15+

| Elln a răspuns:

Buna :*

Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked (2011) comedie :d
Loverboy (2011) dragoste
Crazy, Stupid, Love. (2011) comedie
A Cinderella Story: Once Upon a Song (2011) dragoste/familie/comedie
One Day (2011) dragoste.

Vizionare placuta! :*