| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

ce înălţime au Raphael Tudor(Cristi), Cristina Ciobanasu(Anca) şi Andrada Popa(Andrada) din Pariu cu viaţa? big grin fundăăă mare de tot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Sore-1.72
Raphael-1.75
Cristina-1.59
Andrada-1.61
si as vrea mult de tot sa imi trimiti mesaj si sa imi spui de ce pui aceasta intrebare, bafta.

| zdrangoi a răspuns (pentru anonim_4396):

I-ar fi vrut inalti pentru echipa de baschet. I don't want to see

| WeLoveIceCream a răspuns (pentru anonim_4396):

Heyhappy.am vazut raspunsul tau si nu stiu de unde ai luat aceste date, dar rapha e mai inalt. are in jur de 1.85-1.90.e in scoala cu mine si il vad zilnic. eu am 1.65 si e muuuuuult mai inalt ca mine. cristina chiar are 1.65 k e mai mica decat mine la inaltime.nu te condamn (doamne fereste!laughing) doar ti.am zis, sa nu te superi pe mine:X.Bye:X.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WeLoveIceCream):

Nu ma supar.cauta si tu pe starmania, chiar asa scrie :/...

| nousername2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Rapha cred ca are mai mult n-are cum

| LeonarddStylezz a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine a pus intrebarea se referea la Raphael Tudor ( Cristi in serial) nu la Raphael din serial...scz dar la asta cred ca te referi pentru ca...Raphael Tudor are 1.85 cam asawinking

12 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

De ce e asa de important sa stii?
vrei sa-i iei in echipa de baschet? laughing

| LumeaÎnTreiDe explică (pentru zdrangoi):

rolling on the floor cu sigurantă

| zdrangoi a răspuns (pentru LumeaÎnTreiDe):

Daca AdelinaBubulina are dreptat sunt cam scunzi.
n-au inaltimea pentru baschet.
atunci? thinking
ia-i in echipa de tenis de masa.

| KiryuZero a răspuns:

Nu stiu, dar si eos fan

| LumeaÎnTreiDe explică:

big grin de fapt, eu vroiam sa stiu pentru altcevabig grin da totuşi cred ca Cristi are 1, 85, nu e chiar aşa de scund tongue

| ana72 a răspuns:

Pai intr-un episod Liviu zice ca are 1. 95 si la concertul de la sala palatului Cristi a spus ca Liviu este cu 5 cm mai inalt decat el.Deci teoretic el are 1. 90

| ღAndrutzaღ a răspuns:

Buna imi puteti da si mie va rog frumos greutatea Cristinei Ciobanasu? Fac un concurs cu prietenele mele si am nevoie repede de greutatea ei.