| Madutzza98 a întrebat:

Buna, cei are v-ati uitat la Pretty Little Liars îmi puteti spune cum se termină? Cine este A? Alisson chiar e moartă sau nu era ea?

3 răspunsuri:
| PatrickJane20001 a răspuns:

Alisson nu e moartă, A este de fapt o soră geamănă malefică de a lui Spencer. Știu... ciudat

| Madutzza98 explică (pentru PatrickJane20001):

Si mai ce? Mai spune mi te rog. A cui era trupul care l au gasit daca alisson nu e moartă?

| PatrickJane20001 a răspuns (pentru Madutzza98):

Trupul era a unei fete care a stat la Radly (la spitalul de psihiatrie, unde a fost internată pe scurt timp Alisson. Tatăl lui Alisson a avut o aventură cu o altă femeie, și acea femeie a născut o fată blondă, cam de aceeași statură cu Alisson. Numele fetei era Bethany sau cv de genul. A urmărit-o pe Alisson în curtea ei, dar acolo a lovit-o Spencer cu o lopată în cap, crezând că e Alisson. Apoi Melissa (sora lui Spencer, crezând ca e Alisson, a îngopat-o pe respectiva fata, ca să-i acopere urmele surorii sale). Astfel Alisson a scăpat cu viață, și a păstrat secretul cum că ar fi moartă,