| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Cine a vazut finalul la filmul saga amurg
Am o intrebare:
E trist finalul?
Atat vreau sa stiu :*

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu nu este trist, nu este ca in carte inca si te tine ultima parte un pic in suspans. Dintre toate eu as pune-o pe locul doi dupa prima happy

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, e fericit finalu

| JustRoxanne a răspuns:

Nu, nu e trist!

| Molecula a răspuns:

Cu 15-20 minute inainte de final o sa ramai cu gura cascata, eu l-am vazut la cinema si nimanui din toata sala nu-i venea sa creada ce se intampla (nu zic mai multe, te las sa il vezi singura), dar la final se schimba brusc situatiahappy merita vazut

| Bianca4926 a răspuns:

Da,e trist.

| Ensem a răspuns:

Nu,nu este deloc trist.toata lumea este fericita la sfarsit, stiind ca fiica celor doi, bella si edward o sa fie cu jacob. :*

| yobhaaa a răspuns:

Scrii pe google : Twilight Breaking Dawn Part 2- cu subtitrare HD! trebuie sa scrii si HD pentru ca, altfel se vede super naspa!

| YO007 a răspuns:

Nu! traiesc fericiti si nu e nicio lupta, e doar o viziune de-a lui Alice! e frumos filmul, merita vazut! vrei sa-ti spun unde sa-l cauti?

| anonim_4396 explică (pentru YO007):

Te rog puppy dog eyes