| moniiq a întrebat:

Cine imi poate recomanda si mie niste filme frumoase de Craciun?

10 răspunsuri:
| A98 a răspuns:

A Christmas in Cannan! E cel mai frumos!winking

| OnuOnulică a răspuns:

Santa Baby
Crazy for Christmas
Single Santa Seeks Mrs. Claus
Too cool for Christmas
A boyfriend for Christmas
Santa with Muscles
The 12 Dogs of Christmas
Christmas in Boston
Christmas with the Kranks

| faramatania a răspuns:

Christmas In Boston
The Holiday
Holiday In Handcuffs
Ho-Ho-Ho
Snow Day
Home Alone 2: Lost In New York

| Grimmjow69 a răspuns:

How the Grinch Stole Christmas!, Olive, the Other Reindeer, Arthur's Perfect Christmas, Babes in Toyland, Bah, Humduck! A Looney Tunes Christmas, Barbie in a Christmas Carol, The Bears Who Saved Christmas.

| Ghosts a răspuns:

Home Alone! laughing
Sunt specialeee. happy

| moniiq explică (pentru Ghosts):

Sa sti ca sunt foarte specialelaughing...Cred ca nu exista Caraciun fara filmele astea de pe ProTV laughing (oricum de abia astept sa le difuzeze astia la TV laughing )

| Ghosts a răspuns:

Da, si eu laughing Din saptamana in saptamana, sambata! laughing
De cate ori le-am vazut. happy

| moniiq explică (pentru Ghosts):

Deja e o traditie...si culmea e ca nu m-am plictisit de seria asta

| Ghosts a răspuns (pentru moniiq):

Nu esti singura. laughing

| VladHelp a răspuns:

A christmas carol