| k4n3sh a întrebat:

Cine stie cand apare sezonul 4 din HighSchool DxD (anime), o data happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Highschool DxD Sezonul 4 va fi lansat în Decembrie 2015 - vezi detalii la linkul :
http://daterelease.net/high-school-dxd-4-season-release-date/

Toate cele bune!

| Vlangar_Rares_2001 a răspuns (pentru bursuc001):

2018. Tot nu a apărut

8 răspunsuri:
| GoguDeFer a răspuns:

Pai... Uite ca suntem in 14 aprilie 2017 si inca nu a aparut happy

| Noone09 a răspuns (pentru GoguDeFer):

Pai uite ca suntem pe 6 octombrie si tot nu a aparut rolling on the floor)

| Doru1 a răspuns (pentru Noone09):

Pai uite ca suntem pe ianuarie si tot nu a aparut Kappa

| Ion_Andrei_Cosmin_1999 a răspuns:

Ieri am terminat si eu acest anime superb! Sezonul 4 nu de stie cand aparare, multi spun ca in decembire, multi spun ca va aparea in anul 2016, la mijlocul primaverii!
Si eu sunt foarte curios, oare ce se va mai intampla big grin

| k4n3sh explică (pentru Ion_Andrei_Cosmin_1999):

Am vazut pe un site ca cica ceva cu copilaria lui Issei.

| Ion_Andrei_Cosmin_1999 a răspuns (pentru k4n3sh):

In orice caz, este un anime superb! Nu stiu, actiunea din el, totul este super! Rias Gremory mi se pare o fata perfecta (Il iubeste pe Issei, este frumoasa, este puternica) As vrea ca anime-ul sa se termine cu Issei impreuna cu Rias, dar parca in mintea mea, nu se va intampla asa sad

| Matei_Gheorghe_1993 a răspuns:

Nu stiu frate.Dar daca ma poti ajuta cu sezonu 3 in romana? un link?