| Luci2000 a întrebat:

Buna comunitate! As intentiona sa va intreb daca fac o treaba buna pe youtube.Tocmai m-am hotarat sa incep cateva serii. Uitati aici canalul: http://www.youtube.com/user/Wizz0Legal/videos?view=0
Si inca ceva.Cine vrea sa faca parteneriat cu mine( filmam impreuna) sa ma contacteze pe youtube sau sa se uite la un videoclip unde in descriere va scrie id-ul de skype.
O zi buna va doresc!(fundita )

1 răspuns:
| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Am urmărit un videoclip. Canalul tău este mai aranjat decât al meu. Este un singur subiect. Pe canalul meu sunt videoclipuri diverse (cu GTA SA, MTA SA, cu schema unui avion etc.). Ca să nu fie plictisitoare videoclipurile poţi să le adaugi un fundal muzical şi să fie scurte şi cuprinzătoare ca să nu plictisească!-ESTE FOARTE IMPORTANT.