| AmandytaErhan a întrebat:

cred ca nimeni nu o sa poate sa-mi raspunda la intrebare dar fac o incercare... era prin anul 2005 eram la grecia si am vazut un desen animat (poate un episod) cu o casa bantuita unde se inchideau usile si o echipa de adolescenti 9de tip s-doo) trebuiau sa iasa. la urma tin minte ca dintr-o gaura au iesit toate fantomele din casa printr-o gaura. stiu ca suna banal si ca sunt sute de desene animate de genu asta dar cine stie...

3 răspunsuri:
| robygabitzu1997 a răspuns:

Poate sa fie serialul acela de pe animax care se numeste Povesti cu fantome.
http://www.animaxtv.ro/shows/povesti-cu-fantome
Uite-te si vezi daca e sau nu.
Sper ca te-am ajutat!
Dai si o FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| Gabrielaaaaaaaa a răspuns:

Crede-ma chiar nu-s tiu