| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin... vreau sa ma uit la un film dar nu mai stiu nici unul. Funda pentru cel mai frumos film.Nu conteaza genul filmului. big grin

11 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

English reborn e cel mai misto laughing

| IAOIADNAA a răspuns:

Www.abc family.ro
vizionare placuta!:)

| IAOIADNAA a răspuns:

Www.abcfamily.ro
vizionare placuta!:)

| Alinush6 a răspuns:

Iti dau sugestii de filme tu alegi pe care vrei sa-l vezi :
The Polar Express
The Devil Wears Prada
A Walk To Remember
Step Up 3D
Raise Your Voice
10 Things I Hate About
The Last Song
Confessions of a Shopaholic
Eat Pray Love
Marley & Me

| ionela_7741 a răspuns:

Eu m-as uita la kung fu panda 1 sau 2 depinde care vrei big grin este foarte amuzant daca ai chef sa razi ti-l recomand din plin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult! :X

| mondici a răspuns:

Run fat boy>comedie; gran toniro>drama iti recomand super tare filmul dupa ce te uiti parca iti vine sa plangi; jim carrey>ace aventura 1 si 2! sper ca te-am ajutat

| Valentyno1 a răspuns:

Pot sa-ti spun ca cel mai frumos film e Immortals. Sper sa-ti placa

| LorennaDragos a răspuns:

Bună,eu am vazut un film, Bad Teacher, e ok, mna poate nu l-ai vazut si te ajut cu cevabig grin

| Teodor_Andrei_Șerdan_1996 a răspuns:

Iti recomand filmul ''Intouchables'' (de neatins), Gen : Comedie