| kristinne a întrebat:

dati si mie o lista de filme noi cu vampiri, vircolaci, dar sa fie ceva nou gen, fata buna se indragosteste de cel rau...marsiwinkingFUNDA

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Uite aici ai cele mai multe filme cu vampiri, sunt cele mai noi. Scrie si anul productiei: http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/. Mie mi-a placut Twilight si Trick 'r Treat. Vzionare placuta!

| kristinne explică (pentru Konata):

Da sunt acolo filme interesante dar mai putine la partea ca fata buna se indragosteste de cel rausad

| Konata a răspuns (pentru kristinne):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai mult sad.

8 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

UnderWorld

| HonneOnna a răspuns:

Hotel Transylvaniawinking

| IubithaThaa a răspuns:

Big Bad Wolf" - Bestia (2006)-Este un baiat care afla ca taikasu e varcolac in timp ce se duc la o cabană in padure, si prietena lui se indragosteste de el si varcolacul incearcă sa le facă rau.
S-au twilight, toate partile

| biakiss99 a răspuns:

The vampire diaries
the secret circle