| Ramo137 a întrebat:

BUNA!
de ce la anime-ul naruto si naruto shippuuden sunt mai multe episoade manga decat episoade video?

Răspuns Câştigător
| MokutonTequila a răspuns:

Pentru un episod Naruto/Naruto Shippuden este nevoie de aproximativ 2-3 capitole manga deoarece in manga actiune este restransa in ele vazand doar cateva cadre si replici pe care le citim in mai mult timp decat atunci cand le auzim... sper ca raspunul meu ti-a fost de folos happy

5 răspunsuri:
| MokutonTequila a răspuns:

Pentru un episod Naruto/Naruto Shippuden este nevoie de 2-3 capitole manga... in manga actiunea e restransa aratand doar cateva poze si replici pe care le citim in mai mult timp decat atunci cand le auzim

| AlexanderTheG a răspuns (pentru MokutonTequila):

Cam exagerat, 2-3 capitole la episod? ajunge doar un capitol pe episod, maxim 2, dar rar...dar niciodata 3

| MokutonTequila a răspuns (pentru AlexanderTheG):

Un capitol e prea putin pentru un episod... eu un capitol il citesc in maxim zece minute dar si tu ai dreptate sa ramanem deci la 2winking

| AlexanderTheG a răspuns (pentru MokutonTequila):

Exact big grin
mereu adevarul sta in mijloc

| Ramo137 explică (pentru AlexanderTheG):

Buna happy. scuze, dar am avut foarte multe pe cap si nu am reusit sa iti dau interviul cu masashi kisimoto mai devreme. l-am terminat. o sa-ti dau un mesaj cu traducerea ok?