| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Buna dimineața! Știe cineva, daca postul Acasă tv după ce termină de redifuzat serialul "Inima de tigan", o sa îl redifuzeze și pe "Regina"?
Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Regina va incepe din 25 martie la 20 pe Acasa Tv!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici macar toti cei care lucreaza acolo nu cred ca stiu asta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu siguranță daca nu acasa tv acasa gold il va da. Urmareste le pe amindoua ca nu sti care din ele il va da acasa tv sau gold.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ok. Mulțumesc! Până acum nu a făcut nicio reclama. Dar o sa le verific pe amândouă.