| TheDarkDragon a întrebat:

Dupa serialul Regina, va mai urma vreun serial care sa il continuie? Cum continuie Regina dupa inima de tigan.

3 răspunsuri:
| tranquilaaa a răspuns:

Nu

| AntoSweet a răspuns:

Nu nu cred! Inima de tigan a fost redifuzata de multa vreme, si regina la fel... Dupa terminarea a fiecarui serial, incepe altul nou! Acum va incepe ceva de genul Ingeri raniti...cu actrita care joaca in rolul REginei!

Funda?

| TheDarkDragon explică (pentru AntoSweet):

Da regina nu se termina oricum, numai sezonul, ca mai e vreo jumatate de film