| roxy21 a întrebat:

Buna dintre cei care au vazut filmul apa pentru elefanti cu robert pattison ce parere aveti, este bun filmul?

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Este frumos filmul. Te duce cu gandul in anii lui 1900. M-am uitat la el pentru ca joaca Robert Pattinson, dar nu mi-a placut chiar asa mult. Iti recomand sa te uiti la el pentru ca sunt lectii date de viata.
P.S. Asta este parerea mea.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu nu ma uit pe ca nu mi plac actorii:d

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Foarte. e drama-romantic. e foarte frumos. iti recomand sa te uiti

| yoelidutza a răspuns:

Da mie una mi-a placut filmul, acum depinde de gusturile fiecaruia

| cindy2898 a răspuns:

Eu am vazut toate filmele cu RP pentru ca e actorul meu preferat.Apa pentru elefanti e un film extraordinar pentru ca iti arata cum e de fapt lumea circului si pentru ca o are in distributie si pe Reese W.

| BiancaMadalina a răspuns:

Am vazut filmul la cinema! Este o drama romantica extraordinara! Robert si Reese isi joaca foarte bine rolurile. Filmul este cat se poate de emotionant. Merita vazut!