| Elena_1106 a întrebat:

Cum se numeste melodi ape care a cantat-o Robert Pattison in filmul twilight la pian? Aveti vreun site pe care o pot gasi sau o aveti in calculator si stiti cum se numeste macar de cine e cantata?

Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Yiruma - River Flows In You
http://www.youtube.com/watch?v=hCRQ8Ss78K8
Sau asta cred.

9 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Robert Pattinson - The Meadow
Asta este melodia.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

The meadow-robert pattison

| livio70 a răspuns:

Melodia se numeste royal, cauta pe fisierulmeu.ro,acum am upload pentru tine...

| Marry:X a răspuns:

Buna. Daca vrei iti dau id meu pe privat si iti dau melodia. Pa pa:*

| Elena_1106 explică:

Cred ca am sa imi dau fundita mie ha ha glumeam ar niciunul nu ati raspuns corect sorry mai incercati

| zirix a răspuns:

Melodia se numeste Bella's Lullaby. http://www.youtube.com/watch?v=IoBoeg-oyBA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella's lullaby-carter burwell-Twilight[the score]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa intreb ceva :cum se numeste melodia care apare atunci cand edward trebuie sa recite niste versuri sa arate ca e atenta la ora? in new moon