| AndreeaMaria5627 a întrebat:

Era acum o saptama sau ceva de genul un film pe protv cu 2 fete care au fost in ceva excursie cu bicicleta si au ajuns in Mexic, sau ceva tara in care se vorbeste spaniola. Acolo s-au cazat la ceva motel si au stat o noapte dupa care urma sa plece acasa dar au pierdut a doua zi autobuzul si au mai ramas la acel motel, apoi au vizitat ceva cascada si s-au certat si una a ramas si cealalta a plecat, iar cea care a ramas a fost rapita iar cealalta a venit sa o caute si intre timp o ajuta sa o geasca un tip dubios parca. Cam atat imi amintesc, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GreenVoid a răspuns:

And soon the darkness big grin

4 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Bruneta a jucat in filmul horror The unborn. Uita.te la istoricul ei de filme si sigur il gasesti si pe ala big grin