| Theww299 a întrebat:

Era un desen animat care se difuza pe Minimax acum câțiva ani. Desenul animat semăna cu "Aladin" doar că era vorba despre o fată care umbla ascunsă prin oraș și a găsit o lampă fermecată, iar noaptea lumina lunii a deschis sub pământ un loc în care copacii erau cu aur la fel și florile. Asta e tot ce-mi aduc aminte. Este cineva care își aduce aminte și poate să-mi zică numele?

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Esti sigur/a ca nu era pe Cartoon Network? Singurul desen pe care mi-l aduc aminte ca fiind compatibil cu ce ai povestit tu este un film Scooby-Doo (Cartoon cinema). Filmul are la baza 3 povesti, printre care si cea cu fata despre care vorbesti. Numele este "Scooby-Doo in Arabian Nights". Sper ca este ceea ce cauti, daca nu am nimerit, imi pare rau pentru confuzie. Bafta!