| Theww299 a întrebat:

Pune o întrebare
Cauta

Caută întrebări şi răspunsuri
Filme & Seriale
Theww299
acum 5 minute | Theww299 a întrebat:
Bună. Era un desen animat care se difuza pe Minimax acum câțiva ani. Desenul animat semăna cu "Aladin" doar că era vorba despre o fată care umbla ascunsă prin oraș și a găsit o lampă fermecată, iar noaptea lumina lunii a deschis sub pământ un loc în care copacii erau cu aur la fel și florile. Asta e tot ce-mi aduc aminte. Este cineva care își aduce aminte și poate să-mi zică numele?

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Scooby-Doo! in Arabian Nights (1994) este alcătuit din două părți: Aliyah-Din and the Magic Lamp și Sinbad the Sailor, o reinterpretare a poveștilor din 1001 de nopți. În Aliyah-Din and the Magic Lamp se întâmplă ce spui tu
https://www.youtube.com/watch?v=4IrVsYqhFDE
vezi la momentul 9:22