| Hiroshima a întrebat:

Era un serial pe Jetix (cu actori) in care era tanti de vreo 40 ani avea un baiat de vreo 14, si "salvau lumea" de chestii gen : o calugarita care avea serpi in cap...era poseada de o zeitate, niste extraterestrii care rapeau copii... Mai stiti cum se numea?

Răspuns Câştigător
| Narcissa a răspuns:

Heyy
din cate imi amintesc eu erau pe CN:d
se numea "Aventurile lui Sarah Jane Smith":d
funda?happy

2 răspunsuri:
| PrsRaluca a răspuns:

Cred ca te referi la Aventurile lui Sarah Jane(The Sarah Jane Adventures). Si nu era pe Jetix, ci pe Cartoon Network.

| Aiureeaaa a răspuns:

Aa da aia ii stiu stai ca nu mai stiu km se num thinking era aia sarta geims da nu stiu cum se num serialul...sczthinking