| Robyeu a întrebat:

Pe Jetix era un film(serial) si nu mai stiu cum se numea era cu o masina rosie si cu un grup parca si extraterestrii si tot felul de chestii misterioase! Cine ma poate ajuta, ofer funda! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| BloodyHuman a răspuns:

Parca se numea B.A.D. si inca ceva.

| ZzP1nG a răspuns:

Ia foxkids dupa youtube :
http://www.youtube.com/user/OfficialFoxKids

| sebypetrescu921 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. poate este monster baster club..super robot monkey team hyper force go... pilotii nascar.
nu prea stiu ce sa zic

| Paun_Alex-Manole_1997 a răspuns:

Daca vrei sa vezi filmul sau serialele din descrierea ta cred ca este vorba despre cars(masini)

| Robyeu explică (pentru Paun_Alex-Manole_1997):

Daca am zis ca era cu extraterestrii? Cars era cu extraterestrii?