| larry_6465 a întrebat:

Eu m-am uitat la filmul 2012 si am devenit inghizorata.
Cand va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| faranumefara a răspuns:

Deci in 2012 nu se va intampla nimic iti zic eu sigur se va intampla cica ca se vor schimba polii adica la noi o sa fie cum e la polu sud dar nu se va intampla cum se zice cu cutremure sau dezastre cu vulcanii si asa mai departe deci iti zic sigur daca era ca noi sa murim nostradamus stia astawinking si este faza cu 2012 pentru ca altii vor sa faca si ei niste bani ca doar e criza si altii vor sa se imbogateasca deci stai calmawinking

9 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Nu bineinteles ca nu s-a dovedit si stiintific

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Asa ceva nu va fi pana in 2012, nu-ti fie frica. prima noastra ingrijoarere ar fi Aphofis care ne-ar putea spulbera prin ani 2028

| Gabriel_3333 a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni atunci cand Dumnezeu a decis de la facearea lumii.Cam acesta este cel mai bun raspuns fiindca o data fixa nu exista desi este lesne de vazut faptul ca suntem din ce in ce mai aproape de el(de sfarsit)

| lilly12345678 a răspuns:

Nu va fi sf.lumii chestia e noi in 2012 intram in lume a 5-a de asta spun astia ca va fi sf lumii dar nu va fin stay lin

| deea98 a răspuns:

Nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii:].
Dar stai linistita. Nu vezi ca cercetatorii tot "gresesc" anii?straight face Parca era in 2000, apoi in 2003, apoi in 2012 si acum au mai gresit cu un an, si va fi in 2013straight face. Parerea mea e ca inventeaza totul si regizorii fac filme din astea numai ca sa-si bata joc de credulioh go on. Nu pune la suflet:]. Oricum, apocalipsa nu cred ca va fi exact cum e prezentata in film.

Fii fara grija!:*

| DarkAngel_2941 a răspuns:

Cand o sa vina o sa stii

| Marya_3159 a răspuns:

Stai linistita! Doar Dumnezeu stie daca se va intampla si cand!

| dyutzadydy a răspuns:

Acum mai nou au aparut tot felul de proiecte care cica vor fi gata in 2100...cik faza aia cu orashul acvatic va fi gata in 2100 si eu nu cred ca arhitectii aia ar mai fi scris 2100 daca ar fi stiut ca sf lumii e in 2012.

| Bogdan12_1411 a răspuns:

Nustiu cand va fi sfarsiutul lumi. M-am uitat si eu la 2012 pe HBO duminica, daca calendarul mayas va avea drepatate inseamna ca Sfarsitul lumi va fi pe 21. 12. 2012 fix dupa ziua mea laughing