| adrianaci a întrebat:

Buna fani Naruto, puteti sa imi spuneti va rog in ce e pisod din anime se vor lupta Kakashi si Obito sau......nu sunt singura ce se va intampla dar adevarul e ca deja am ajuns la al 4-lea razboi si sunt foarte nerabdatoare sa aflu in ce episod.

Răspuns Câştigător
| Raspundebine1 a răspuns:

Vizionare placuta

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"deja am ajuns la al 4-lea razboi"
si nu ti se pare actiune redundanta? (adica, se invarte in jurul cozii la nesfarsit)
ca eu m-am uitat la cateva sezoane din "Once upon a time" si mi-a trecut, a fost bun la inceput, dar practic, e continuu aceeasi poveste doar cu decoruri diferite