| Isa149047392unicorns a întrebat:

Buna, imi puteti da idei de seriale la care sa ma mai uit pe Netflix pana acum am vazut Merlin, unul cu niste copii cu superputeri, unul cu niste turci dar si stranger things si altele dar mi-ar placea sa ma uit la unul in genul la stranger Things stie cineva vreun serial daca nu film!? Day funda ????

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

File si seriale SF si aventura, care merita vazute:
Bird Box - cu Sandra Bullock
Fantastic Beasts And Where To Find Them
Limitless
The Divergent Series
Insurgent
The hunger game
I am mother
The age of Adaline
Raisong Dion
Lost in Space
Witcher
Travelers
Star Treak
3%
Looper
iBoy
Valerian
Cloud Atlas
Black mirror
The protector

7 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

Îți recomand "Elite". N-are cum să nu te intrige povestea.

| Swae a răspuns:

Skins, the end of the *** world, etc.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

La Casa de Papel cel mai tare serial ever, parerea mea.Il recomand cu caldura!

| MariaMonica2009627 a răspuns:

13 Reansons Why and LaCasa De Papel

| idkkkkkk a răspuns:

Iti recomand Insatiable, e super tare serialul.E vorba de o tipa care era grasa si toata lumea facea misto de ea pana cand slabeste si isi gaseste un avocat care e un fel de profesor pentru tipele alea care fac concursuri de frumusete, iar profesorul ii face o oferta sa participe si ea la asta, el neavand clienti.Ideea e ca cei 2 au multe lucruri in comun! Ma rog, tipa e foarte instabila mental si o sa mai vezi tu! Sper sa ti placa!

| AnamariaKittiiDenisa a răspuns:

Eu m-am uitat la Lucifer, e super, îți recomand

| CatINFINITE69 a răspuns:

Serialul care ma atrage pe mine acum si astept episoadele urmatoare este
Riverdale
Un serial cu adolescenti de clasa a 11 - 12 a care sunt dectectivi orasului... forasul riverdale este un oras mic dar plin de crime si cazuri nerezolvate
Betty trece prin lucruri groaznice dar jughead si prieteni ei o ajut
Iti recomand sa te uiti poate pare FOARTE plictisitor la inceput dar dupa 4 - 5 episoade vei incepe sa tii la personaje si sa te pui in piela lor eu am ajuns la sezonul 4 si m-am emotionat foarte tare
Eu sunt genu de seriale politiste
Dar stranger things s
, REVERDALE, VIZAVI, The OV, ORPI IAN BLACK (ACEST SERIAL ESTE SF SI ESTE MINUNAT INCEARCA L ), THE I LAND (VEI FI SURPRINS DOAR ASTEAPTA),
sunt pe primul loc
De bia astept sezonul 4 stranger thinghs
Dar pana atunci inceraca riverdale si celalalte...