| Seliii a întrebat:

Imi puteți da link cu primul episod din,, bona mea e un vampir"? Nu găsesc primul episod cum a început totul si chiar dacă scrie episodul 1 nu e ep1

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Derkes a răspuns (pentru Derkes):

Asta e primul episod. l-am vazut si la TV cand il difuza

| Seliii explică (pentru Derkes):

Nu, nu e asta. In primul episod imi amintesc ca fata blonda, prietena Sarei trebuia sa fie bona lor in aceea seara si ea a trebuit sa se ducă la o petrecere asa ca a trimis-o pe Sara sa faca pe bona lor si tot in aceeași zi la scoala Ethan (sau cum l-o chema) a dat cu mâncare peste Sara, iar Sara a fost muscata de un vampir tot in aceeași seara si a aterizat in fata casei lor. Si de aici mai departe a început totul, dar asa imi amintesc primul episod