| Daiana90 a întrebat:

imi puteti da va rog un site sau direct un film care sa fie in germana si cu subtitrare in romana sau engleza.multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Am mai gasit unul.
Downfall 2004 (Der Untergang).
A fost tradus ca Ultimele zile ale lui Hitler.

6 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Am in calculator un film in germana si are subtitrare si in romana si in engleza.
Daca imi dai o adresa de email ti-l trimit prin transfer.ro.
Filmul are 4 GB si ceva, il fac arhive de 700 MB (7 arhive) si ti-l trimit.Descarci toate cele 7 arhive apoi extragi din ele.
Daca il vrei pune aici sau da-mi un mesaj privat cu o adresa de email.

| Daiana90 explică (pentru taken):

Imi poti spune te rog numele filmului?hee hee

| taken a răspuns (pentru Daiana90):

Winnetou 1963.
Daca vrei sa il descarci de undeva vezi ca s-ar putea sa fie varianta in engleza nu in germana.

| Daiana90 explică (pentru taken):

Nu pot trimite mesaje nu stiu din ce cauza dar trimite-mi te rog tu unul cu adresa de mail sa imi trimiti pana la urma filmul prin transfer.ro ^^ mersibig grin

| taken a răspuns (pentru Daiana90):

Am mai gasit unul.
Downfall 2004 (Der Untergang).
A fost tradus ca Ultimele zile ale lui Hitler.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un o miniserie(2013)in germana, cu subtitrare in romana:Unsere Mütter, unsere Väter, il gasesti la adresa: generatia65.com

| Marian_Ioana_1998 a răspuns:

Totul despre barbati, cu Til Schweiger!