| alex1818 a întrebat:

Imi puteti spune cel mai horror film pe care l-ati vazut...va rog.M-am uitat la mai multe care le-am gasit in topuri de pe net, dar nu au fost foarte horror.

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

The Grudge m-a facut sa dorm cu lumina aprinsa.

6 răspunsuri:
| Sayoko a răspuns:

Mirros 1 si 2. quarantine

| nyko06 a răspuns:

Metroul groazei, Stiu cine ma ucis.

| cKle1n a răspuns:

The Grudge, Editia SAW, Editia Destinatie Finala, Editia Mirror
Bafta happy

| DoiPentruToti a răspuns:

Uite aici o lista cu mai multe filme horror: The Rite, The Roommate, The Resident, Vanishing On 7th Street, Insidious, Mother’s Day, Priest, Quarantine 2, Don’t Be Afraid Of The Dark, Final Destination 5, etc big grin. Sper ca te-am ajutat.

| bella90 a răspuns:

Boogyman 1, boogyman 2 - horror

| alex1818 explică:

Daca o sa-mi placa iti dau funda si mersi mult