| iiLeexyii a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale supernaturale? Inafara de The Vampire Diaries, Teen Wolf, The originals, Micile mincinoase. Va rog sa nu fie horror.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Supernatural
Game Of Thrones
Merlin
Charmed
Being Human
Heroes
True Blood
Lost

6 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Sleepy Hallow si The beauty and the beast, ambele sunt seriale noi si interesante.

| Grimmjow69 a răspuns:

Iti recomand "True Blood" : E unul din putinele seriale care m-au retinut in fata ecranului de la cap la coada!

| DolceChrs a răspuns:

Skin us - serial pentru adolescenți.

| iiLeexyii explică:

Dau Funda la cele mai faine seriale.

| sk8terseeyoulater a răspuns:

Iti recomand Ravenswood, daca te-ai uitat la Pretty Little Liars, o sa il iubesti. Este continuare la Pll si joaca Caleb in el, e cu spirte si fantome. si eu ma uit si imi place foarte mult. Funda? happy

| xAncuta a răspuns:

Supernatural happy