| mohammed a întrebat:

Stie cineva niste seriale gen (the vampire diaries,teen wolf,supernatural,the originals, once upon a time ceva cu adolescenti dar sa ai si chestii supernaturale :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,Buffy The Vampire Slayer,The Tomorrow People, Star-Crossed, From Dusk Till Dawn:The Series (2014), Nowhere Boys cu adolescenți, altele:True Blood, Dracula (2013),Being Human, Bitten (2013),The Strain, Resurrection

| mohammed explică (pentru faramatania):

Care crezi ca este cel mai interesant dintre ele?

| faramatania a răspuns (pentru mohammed):

Din cele cu adolescenți:Hemlock Grove și From Dusk Till Dawn:The Series (2014).The Tomorrow People și Star-Crossed sunt anulate după 1 sez., apoi urmează Nowhere Boys (1 sez.dar are și sez.2 confirmat).Iar din celelalte toate sunt bune, mai puțin Being Human și Dracula

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Being Human și Hemlock Grove sunt destul de bune...

| 49Days a răspuns:

Incearca el barco e gen lost.
Dar aici e sfarsitul lumii, toata planeta e acoperita de apa.....vezi tu.

| Anonim1045 a răspuns:

Pretty little liars e captivant...

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Incearca si awkward
e super