| oana4ever a întrebat:

Imi puteti spune un serial gen Pretty Little Liars sau The Secret Circle?
Am vizionat The Vampire Diaries, Pretty Little Liars si The Secret Circle iar acum vreau sa incep unul nou asemanator. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ayumu a răspuns:

Hellcats
The lying game
Teen wolf
Privileged
The Nine Lives of Chloe King(joaca Lee din the secret circle)
Sper sa-ti placawinking

4 răspunsuri:
| Caroline07Forbes a răspuns:

Chiar unul nou sincer, nu stiu
Iti urez bafta in gasirea unuia nou. Dar, nu vrei sa astepti pana in 12 oct. 2012? Atunci apare sez patru di the vampire daires... Scrie-mi daca vrei o descriere. Bafta!

| Ozdogan a răspuns:

Incearca sa te uiti la Twilight! Chiar merita! Eu m-am uitat la toate de vreo 10 ori! Nu glumesc.Sunt extraordinare toate filmele Twilight!

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Desperate Housewives.

| Ama112 a răspuns:

Si eu ma uit la acelias seriale, plus teen wolf, The Lying Game si cam atatbig grin
Fundabig grin