| florymee12 a întrebat:

Vreau niste seriale frumoase : thriller, drama, mister. am vizionat deja american horror story, the vampire diaries, pretty little liars, the secret circle, teen wolf, true blood. daca puteti sa-mi mentionati si ce se intampla. despre ce e vorba. funda happy

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Lost Girl-e despre creaturi mistice, numite fae.Actiunea se invarte in jurul lui Bo,un succubus(fae ce se hraneste cu chi-ul sexual al oamenilor)
care pana acum nu avea habar de ce,de fiecare data cand incerca sa *ahem* faca sex,isi omora accidental parenerii.Dar,dupa ce descopera ce este, Bo trebuie sa aleaga intre a fi un fae al Intunericului sau al Luminii, si ajunge sa fie neutra.
Este, dupa parerea mea, un serial genialbig grin

| Huehuehuehuehue a răspuns:

Eu iti recomand One tree hill.E un serial minunat.Nu e cu creaturi supranaturale sau ceva de genul,dar e multa drama, viata de adolescent si pe parcurs observi cat de mult s-au maturizat acele personaje care la inceput erau niste "copii".Mie sincer, mi-a placut foarte mult, sunt niste lectii de viata acolo si daca ai ocazia sa il vizionezi, eu iti zic sa o faci! Sper ca te-am ajutat. ^_^

| MissAvocado a răspuns:

The lying game

| Demonull a răspuns:

TVD-e cu vampiri dar in acelasi timp trateaza si viata de liceu.In mare parte cand aud de vampiri, mda o porcarie.dar nu e asa rau.eu am fost silit sa ma uit la primul sezon la al doilea.iar pe urma am continuat de buna voie din curiozitate si tot odata din plictiseala. episodul este de 42 de min si apare in fiecare vineri.pana acum sunt 4 sezoane

| beautifullie a răspuns:

Supernatural- 2 frati se lupta cu tot ce inseamna supranatural: fantome, demoni etc
gossip girl - nu exista adolescenta care sa nu se fi uitat la filmul asta

| emyemilia a răspuns:

Gossip girl, Evenimentele din luxosul Upper East Side al Manhattan-ului din orașul New York sunt povestite pe un blog de "Gossip Girl", personaj neidentificat în serial.