| Na_Siimo_1999 a întrebat:

Hei! Am terminat câteva seriale și numai găsesc altele. Îmi puteți sugera câteva? Gen fantasy sau sf

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Dark,Altered Carbon, Counterpart, Wayward Pines, Sense8, Black Mirror, 3%, Dimension Four-Oh-Four 2017, Second Chance, Stranger Things, Hard Sun, Westworld, The Man In The High Castle, Under The Dome

2 răspunsuri:
| Gabriel9707 a răspuns:

Altered Carbon daca nu l-ai vazut.

| Adriana_Barancea_1982 a răspuns:

The vampire diaries daca inca nu l-ai vazut, e un serial super are drame, adolescenți, iubire, creaturi supra naturale ( vampiri dubluri vârcolaci vrăjitoare )