| LonelyGirl007 a întrebat:

Buna in curand va fi ziua mea si as vrea sa organizez o mica petrecre cu prietenele mele...Si ele vor dormi la mine happy m-am gandit sa ne uitam la niste filme... Aveti niste idei?happy
Multumesc.Have a nice day ^^

7 răspunsuri:
| Lavymee a răspuns:

A walk to remember, Stardust, The tourist, Inchisoarea ingerilor, Green Mile ...Horror: the grudge, a nightmare on elm street, drag me to hell, the colector, SAW 1-6 sper ca te-am putut ajutahappy si La multi ani! happy

| danycosty a răspuns:

Incearca avatar(aventura,actiune,sf), prince of persia the sands of time(action), pink panter 1(comedy), pink panter 2 (comedy), big mama's haus 1, 2(comedy). Incearca multe comedi la petreceri cu prietenele!

| Krauser a răspuns:

Horror: Paranormal activity 1 sau 2 sau o comedie pe nume Ace Ventura. sper sa va palca ^_^ funda?

| Yannaa a răspuns:

American pie(beta house),click(cu adam sandler),source code, saw 5, scary movie 4 sau 5, beverly hills chihuahua mie una mi-au placut toate big grin

| adaada31 a răspuns:

Ce coincidenta... si eu voi avea o asemnea petrecere...in orice caz bataia cu perne este principalul eveniment, in timp ce dorm le poti face niste farse, sau faceti farse la telefon, un concurs ceva distractiv! aa si in orice caz. filmele sa fie de groaza :-s.happy

| unleusitreibani a răspuns:

Avand in vedere a e o petrecere trebuie si un film pe masura, deci o comedie. Un film foarte frumos e "Just Go with It" in care joaca Adam Sandler si Jennifer Aniston (http://www.imdb.com/title/tt1564367/). Distractie placuta!

| Hope_1140 a răspuns:

Wild Child
Twilight
The last song
Vampire Suck
Charlie st. Cloud
Idiocracy
Scary Movie 3
What a girl wants
She's the man
She's out of my league
Black knight
Disaster movie
Epic movie

Funda? puppy dog eyes