| DeneRicky a întrebat:

Buna,in data de 31 decembrie 2012 pe la ora 17 cam asa pe PROTV era un fil foarte frumos si nu stiu cum se numea,am prins doar faza de la sfarsit cand era vorba despre un om care avea in loc de maini gheare si cicatrici pe fata,avea parul ca punk-eri asa in sus,mai stiu ca il chema Sam sau asa ceva,si mai era si o fata care era indragostita de ei,ea era blonda si era intr-o rochie alba,mai era un castel in care locuia acea creatura cu gheare,si tin minte ca toata lumea voia sa il omore si acea fata era contra,pe la sfarsitul filmului era un politist parca care la urmarit pe acea creatura,pana in fata cimintirului(acolo era castelul creaturii si era foarte vechi),si apoi vazand politistul ca a fugit a plecat si acea fata nu mai stiu exact ce s-a intamplat dar s-a dus dupa el in acel castel si la imbratisat, pe urma un tip care era amic cu acea fata a venit dupa acea creatura ca sa o omoare, si pe urma nu stiu exact cum a fost dar acea creatura l-a omorat pe acel tip in castel cu ghiarele alea ascutite.Cam atat imi mai aduc aminte, sper ca ati inteles ceva din ce am scris.va rog fara comentarii urate.Dau funda pentru acelacare imi spune numele filmului.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Edward Maini-de-Foarfece
Sper ca te-am ajutat!

| DeneRicky explică (pentru Anonimuuuussssss):

Wow chioar asta e, mersi mult, m-ai ajutat.

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Edward Scissorhands.

| blablablaa a răspuns:

Edward Mâini-de-Foarfece

| DeneRicky explică:

Mutumesc la toti

| Aprettylittleliar a răspuns:

Edward Mâini-de-Foarfece

| denis30 a răspuns:

Edward maini de forfeced sper ca ti-am fost de ajutor

| Portretecreion a răspuns:

Http://tv.rol.ro/programe-tv/PRO_TV/2012-12-31/
si filmul se numeste Edward Mâini-de-Foarfece (sua, 1990, dr. romantic.)

| AndreeaPunct137 a răspuns:

Edward maini-de-foarfece.

| GybsaNOK1 a răspuns:

Stiu eu un film tare il recomand! Se cheama "Zori de Zi partea a 2" e foarte tare a fost lansat pe 16 noiembrie in cinematografe. Filmul e cu Vampiri sau si filmul Hobbitul acum a aparut!

| DeneRicky explică (pentru GybsaNOK1):

Leam vazut sinu imi plac.

| DeneRicky explică (pentru GybsaNOK1):

Le-am vazut, si nu imi plac.