| IngridTomlinson a întrebat:

In filmul lacrimi de iubire in care joaca adela popescu, cand se termina este o melodie cantata de ea mi-o puteti da? vreau doar siteul de pe youtube.la primul rasp corect dau fundita...mersi. a si inca ceva, incepe asa doar tu vii dar si pleci nestiut... si mai stiu sfarsitul ca s-un sarut, ce l-am pierdut, prin lacrimi de iubire!

Răspuns Câştigător
| Maria_3931 a răspuns:

Buna...cred ca e adela popescu-eviti sa iubesti, uite site-ulhttp://www.youtube.com/......ttp?/watch ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| Maria_3931 a răspuns:

Funditza?

| xkatax97 a răspuns:

Era de fapt Adela Popescu-Doar tu!