| IM5 a întrebat:

in naruto shippuden cand se termina? cate episoade mai sunt 220 cum se zice sau mai multe ca am auzit ca va aparea naruto "akipuden"? adevarat?

Răspuns Câştigător
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna Yoana!
Naruto Akippuden este doar un zvon lansat de Masashi Kishimoto intr-un interviu in anul 2010 in care spunea ca, crede ca va face si un naruto AKIPPUDEN, daca dai search de imagini vei vedea niste imagini care te-ar putea induce in eroarea fiindca sunt doar ceva FanMade.Iar daca intri aici

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Naruto:_Shippuden_episodes

Poti vedea atat si numarul si numele urmatoarelor6 episoade.Acestea depasesc numarul limita al seriei trecute de 220 de episoade, sunt 223 deja prezentate si cu data de lasare(in fiecare joi) pe www.anime.kage.ro.
Deci seria contiunua, nici un naruto akippuden Deocamdata!
La revedere!:)

49 răspunsuri:
| DPJY201 a răspuns:

Naruto akipuden va aparea 100% si va fi de 1000 de ori mai tare decat shippuden

| IM5 explică (pentru DPJY201):

A noh pai ce...eu spun sa termina`ti cu raspunsurile, da noh, cine ma asculta;]]

| Danut_Dan_1996 a răspuns:

Asi vre si eu sa stiu cand apare naruto shippude novie 6?

| Biia_Ukf_1994 a răspuns:

Eu am terminat Naruto care contine 220 de episoade si am inceput Naruto Shippuden iar acum sunt la episodul 358 si cred ca vor fi mai multe.

| Biia_Ukf_1994 a răspuns:

In fiecare joi apare cate un episod nou din Naruto Shippuden. Momentan va aparea episodul 367 din cate am auzit vor fi peste 400 de episoade. Si eu sunt curioasa daca va aparea Naruto Akippuden ar fi chiar super. In Naruto Shippuden, Naruto il aduce pe Sasuke inapoi dupa ce se lupta cu Madara si cand se termina razboiul. Cica va fi Hokage si se va casatori cu Sakura. Insa sper sa fie Sakura cu Sasike iar Naruto cu Hinata. Acum am vazut ca cica a murit Neji dar sper sa reuseasca Sakura sa.l readuca la viata. Daca vrei sa afli mai multe lasa.mi un mesaj cu id-ul / facebook-ul tau si vorbim. Sper ca te.am ajutat.

| Moraru_Edi_1994 a răspuns:

Eu am pe youtobe cum naruto si noua cozi se imprietenesc.noua cozi ii da toata puterea lui naruto, si naruto ii da drumu, apoi naruto se transforma in noua cozi

| Moraru_Edi_1994 a răspuns:

Noua cozi apare intr-o alta forma.cand noua cozi apare, naruto sta pe capul lui si ii spune ce sa faca, aceasta e parerea mea

| JessusFromHell a răspuns (pentru Moraru_Edi_1994):

Naruto invata de la 8 cozi sa isi controleze bestia cu cozi si in prima faza Naruto se transforma intr-un om cu chackra galbena pe langa el si cu sigiliul lui Minato din fier.

| AlexCrazzy a răspuns:

Sincer is mare fan NARUTO Shippuden dar as vrea sa fie mai multa actiune si mai putina vorba ...si pacat ca Naruto nu prea stie multe jutsu... fata de MINATO n-are sanse. Eu is la episodul 271 si abia astept sa vad daca intra si Naruto in lupta sub forma lui Kyuuby happy
Si in legatura cu akippuden eu zic sa-l tina pana pe la ep 40 si dupa sa posteze multe episoade deodata ca e naspa asa 1 episod la saptamana...sad
Cred ca Sasuke va ajunge ca Orochimaru si Naruto ca Jyraia ...Si apropo, cred ca naruto se potriveste cu Hinata. Abia astept episodul urmator happy Poate vin si cei 2 Jinchuuriki

| Lunca_Marius_1995 a răspuns:

Noua serie se va numi Gaiden si mai sunt in jur de 200-220 de episoade, dupa care va începe noua serie Naruto Gaide : The Seventh Hokage

| Radu_Andreea_1977 a răspuns:

Ar fi o idee geniala daca Naruto si Hinata ar fi impreuna adica copilul lor ar fi un Naruto Cu Byakuganoh go on sigur astea sunt fanteziii de ale melelaughing Sakura si cu Naruto sunt meniti insa am zis asa o sinteza din ce ar fi coollaughing

| stef41 a răspuns (pentru Radu_Andreea_1977):

Crede-ma ca orice este posibil, deoarece exista multe variante.

| Popescu_Alexandru_1996 a răspuns:

In Naruto Akippuden, Naruto o sa fie Eremitul celor 7 cai nu 6, si o sa aiba si Rinnegan

| aadryan93 a răspuns:

Bai nene de ce ziceti ceea ce nu stiti concret, cine a vazut pe youtube da e adevarat, naruto shippuden sa ajuns la 400 de episoade si tot continua, iar cu akatsuki... Mai bine asteptati linistiti pe anime kake si veti sti daca mai umeaza sau nu. Vizioyanre placuta tongue