| Radhika2000 a întrebat:

intrebare celor cale le place pariu cu viata : care este mai frumoasa : ANDRADA SAU ANCA? ( fiecare cu parerea lui ) happy

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Andrada pentru ca arata mai feminina si mai matura, Anca are fata rotunda, bretonul ala ciaunel si ochii mici albastri o fac ca un copil mic. ai cerut parerea asta e parerea mea...

7 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Anca parerea mea pentru ca este mai copilaroasa si pana la urma mie mi se pare ca o fata este mai draguta daca este mai "copil".

| Alexa843 a răspuns:

Andrada clar. plus ca ea nu a deenit cantareata peste noapte ca anca, a muncit de mica si asa a ajuns unde e acum.

| Youkillme a răspuns:

Andrada paremise mai gingasa si feminina! tie?

| FrageAntwort a răspuns:

Andrada happy

| RiperruzAditz a răspuns:

Anca are aparat dentar si e prea copilaroasa-exclusa

| RaMoNa_6241 a răspuns:

Ancutza...e tare simpatica are ochii albstrii asa ca ai mei.love struck

| Radhika2000 explică:

Parca tot andrada happy. pentru ca 1 la mana e mai dezvoltata mai mare... anca e mica de inaltime, e copil mai mult happy andrada joaca mai matur mai altfel happy si eu tot andrada :X