| pisi16 a întrebat:

Voua de cine va place din pariu cu viata? mi-e imi place de andrada

Răspuns Câştigător
| FashionQueen a răspuns:

Raphael

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie nu-mi place Pariu cu viata...dar sa zic unul, Vlad.

| BombonicaXD a răspuns:

Hmm...de Vlad, Liviu si Ioana.
Apropo, sa stii ca "mie" se scrie fara liniuta, mereu se vor gasi oameni sa rada de asta(nu te supara pe mine, nu o zic din rautate). Take care.

| CannbalCorpse a răspuns:

Eu nu mă uit la Pariu cu viaţa.da cred că imi place Andrada. laughingSper că te.am ajutat.o seară bună!

| FashionDream a răspuns:

De Andrada nu imi place...e prea serioasa in relatia ei cu Vlad, se supara din orice.Imi place de Ioana si de Liviu.

| pisi16 explică (pentru FashionDream):

Andrada nu e cu Vlad andrada nu e cu nimeni

| FashionDream a răspuns (pentru pisi16):

A da...scuze acum am realizat...de andrada imi place si mie! Am citit repede ce ai scris si am crezut ca ai scris Anca. Greseala mea.

| ana072001 a răspuns:

Mie de Andrada, Gloria si Sore.