| Cipi1212 a întrebat:

Bună, La sfârșitul filmului Ținta, Președintele, cu Samuel Jackson, filmul s-a terminat fara ca cei care au fost responsabili de sabotarea președintelui, să fi fost fost condamnați corespunzător. De ce?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu am vazut filmul acesta, insa daca asa s-a terminat acest film, atunci este pentru ca asa s-a decis din scenariu!
un alt exemplu usor diferit de data asta, stii ca filmul I Am Legend cu will smith are 2 finaluri diferite? procedeu denumit alternate ending

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba l pe scenarist de ce, el stie cel mai bine.

| Cipi1212 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mai băiatule, Dacă nu îți plac întrebarile mele nu mai răspunde