| Iohanna_Gertrude_1995 a întrebat:

Buna la toata lumea. Intrebarea mea poate o sa fie putin mai grea, pentru cunoscatorii filmelor de groaza. Am vazut acum 5 ani cred un film de groaza cu prietena mea si il caut de ceva vreme, da nu ne mai aducem aminte cum se numeste. Ce imi amintesc din el : sunt patru fete si un baiat care este psihopat. Cand erau copii la gradinita, el prinde o veverita, o diseaca, dar nu o omoara, o pune intr-o cutie si le-o arata fetelor. Lui i se pare foarte amuzant dar fetelor nu. Intr-un fel asta il marcheaza pe viata, asa ca atunci cand devin adulti el isi aduce aminte de faza asta si le urmareste ca sa le ucida. Stiu ca una dintre ele era babysitter pentru doi copii parca, si se simte foarte ciudat cand vede clovnul in marime naturala din casa lor. La un moment dat le spune copiilor ca acel clovn este cam scary, iar ei intreaba :ce clovn? ca noi nu avem niciun clovn in marime naturala. Cum le prinde pe celelalte trei nu imi aduc aminte, stiu doar ca la un moment dat apare si FBI ca sa le caute. Le tine undeva in subteran inchise. Faza de la final stiu ca e urmatoarea: pe trei dintre ele le diseaca ca si pe veverita si le prinde de maini si de picioare in aer iar pe a patra o pune in mijlocul camerei si o intreaba razand, ca si atunci cand erau copii, "iti place?" Fata isi aduce aminte, si ii face jocul si rade impreuna cu el. Reuseste sa fuga si mai multe nu mai tin mintecrying
Cred ca descrierea filmului va face sa intrebati "wf is this girl saying?", dar daca cumva va suna cunoscut sau l-ati vazut chiar, ajutati-ma si pe mine va rog, vreau sa il revad, un nume sau un link mi-ar fi de mare ajutor. Pentru filmul pe care il caut dau funda sigurat.Va multumesc mult de tothappy

Răspuns Câştigător
| Commandersmellofmoney a răspuns:

Cel mai probabil este "Amusement"

| Iohanna_Gertrude_1995 explică (pentru Commandersmellofmoney):

Multumesc mult de tot, asta este filmul!happy

1 răspuns: